Turnus rehabilitacyjno-integracyjny Wilkasy 2019

W dniach 01-05 kwietnia 2019 uczestnicy z Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Czepowie uczestniczyli w wyjeździe rehabilitacyjno-integracyjnym w Wilkasach.

Dzień I
Wilkasy przywitały nas piękna słoneczna pogoda, zapoznaliśmy się z pobliskimi atrakcjami.

Wilkasy dzień II
Zabiegi pod okiem fizjoterapeutów ośrodka AZS Wilkasy, miłośnicy wędkarstwa nie omieszkali spróbować swoich sił w łowieniu ryb w Jeziorze Niegocin. Po obiedzie część grupy spacerowała ścieżką edukacyjno-przyrodnicza, a sympatycy wodnych wrażeń pływali i relaksowali się basenie.

Dzień III
Dziś był piękny dzień😉 Uczestnicy zrobili niespodziankę terapeutom i na ręce dyrektora złożyli Podziękowania za zorganizowanie turnusu. Bardzo bylo Nam miło!🤗 Ponadto od rana aktywnie uczestniczyliśmy w zabiegach, a po pysznym obiadku czas spędziliśmy na basenie,saunie i jacuzzi.Na zakończenie dnia przy jeziorze Niegocin byliśmy na ognisku z kiełbaskami, dobrze się bawiliśmy tańcząc i śpiewając szanty mazurskie.

Dzień IV w Wilkasach🤗😊
Tak jak i wczoraj dzień rozpoczęliśmy od zabiegów fizykoterapeutycznych, podsumowaniem zabiegów była wspólna gimnastyka ogólnokondycyjna prowadzona przez Panią fizjoterapeutkę z AZS Wilkasy.
Po obiadku wybraliśmy się na wycieczkę do Giżycka, przy pięknej pogodzie spacerowaliśmy po mieście oraz po pomoście i tarasie widokowym. Najbardziej przyjemnym punktem wycieczki był zakup pamiątek. W drodze powrotnej wstąpiliśmy do Twierdzy Boyen , była to dla nas lekcja historii.
Wszystko co dobre szybko się kończy, jutro wracamy do domu.

Dzień V
,, Należy podróżować by się czegoś nauczyć,, Mark Twain
Z turnusu wróciliśmy pełni optymizmu i z niezapomnianymi wrażeniami🙂😃
Dziękujemy AZS Wilkasy za gościnę!!!🤗😃😊

Wilkasy 2019
« z 2 »