Wycieczka rowerowa

W ramach zajęć z ergoterapii i terapii ruchem byliśmy dziś na wycieczce rowerowej.🚴‍♂️🚴‍♀️
Jako przystanek obraliśmy sobie niedaleką plaże w miejscowości Brzozówka.
Przy okazji wycieczki przypomnieliśmy sobie zasady ruchu drogowego.
Wycieczka była udana🚴‍♀️🚴‍♂️!!!😀😀😀

Dzień Godności Osoby Niepełnosprawnej

Dzień Godności Osoby Niepełnosprawnej uczestnicy PŚDS w Czepowie spędzili w porcie jachtowym w Pęczniewie-Wylazłowie.

Uczestnicy Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Czepowie świętowali Dzień Godności Osoby Nepełnosprawnej. Na miejsce wspólnej zabawy tym razem wybrano niedawno otwarty port jachtowy w Pęczniewie-Wylazłowie.

Projektowanie ogrodów

Dziś Uczestnicy poznawali możliwości programu do projektowania ogrodów. Powstało mnóstwo wspaniałych projektów, na stronie przedstawiamy kilka najciekawszych prac wykonanych przez Joannę Grubską oraz Piotra Tarcza.

 

Już jesteśmy razem!

Już jesteśmy razem!😀🤩
Wyszło dla nas słońce🌞🌞
Zajęcia w PŚDSie w Czepowie ruszyły pełną para 🙂🙂🙂

WRACAMY NA ZAJĘCIA !!!

Po kilku miesiącach przymusowej przerwy spowodowanej epidemią wirusa COVID-19 od jutra tj. 28 maja 2020r. wznawiamy zajęcia w Powiatowym Środowiskowym Domu Samopomocy w Czepowie. Zgodnie z wytycznymi oraz rekomendacją Ministra Zdrowia w ograniczonym zakresie placówka nasza wznawia swą działalność. Po powrocie powitamy Was w odnowionych i wydezynfekowanych salach.

Zajęcia prowadzone będą zgodnie z rekomendacją dotyczącą działalności placówek pobytu dziennego wydanego przez Ministerstwo Rodziny Pracy i Polityki Społecznej wraz z Ministerstwem Zdrowia oraz Państwową Inspekcją Sanitarną. Szczegóły u opiekunów grup.

Gotowi? No to zaczynamy 