Ćwiczenia skierowane do dzieci, młodzieży, dorosłych…

Oss! Dzień dobry:)
Dziś zaprezentuję ćwiczenia skierowane do dzieci, młodzieży, dorosłych ( w tym rodziców:), zawodników ale także dla osób z niepełnosprawnością. Jak zobaczycie wszyscy możemy wykonać zaprezentowane ćwiczenia. Rożnica polegać będzie na obciążeniu. Należy pamiętać, że dzieci nie powinny ćwiczyć z dużym obciążeniem, dlatego maluszki obciążenie dla was to maksymalnie butelki o pojemności 0,33 l. . Czyli ćwiczycie wytrzymałość:)))
A oto kilka ćwiczeń z przyborami, którymi będą butelki z wodą lub sztangielki. I w butelkach i sztangielkach da się regulować obciążenie, co jest bardzo ważne! Obciążenie regulujemy zależnie od swoich możliwości lub rodzaju treningu. Jeśli chcemy ćwiczyć siłę, to ćwiczenia wykonujemy w 3 seriach po maksymalnie 5 do 10 powtórzeń ale tak żeby ostatnie powtórzenia było nam ciężko wykonać. Natomiast jeśli chcemy ćwiczyć wytrzymałość obciążenie dostosowujemy tak żeby wykonać 5 serii po ok. 20 powtórzeń. Oczywiście pamiętamy o rozgrzewce, której przykład podaję w pierwszym filmiku. Pamiętajcie także o wyprostowanym tułowiu.
POWODZENIA:) 3MAMY FORMĘ!:)

Oss! Dzień dobry:)Dziś zaprezentuję ćwiczenia skierowane do dzieci, młodzieży, dorosłych ( w tym rodziców:), zawodników ale także dla osób z niepełnosprawnością. Jak zobaczycie wszyscy możemy wykonać zaprezentowane ćwiczenia. Rożnica polegać będzie na obciążeniu. Należy pamiętać, że dzieci nie powinny ćwiczyć z dużym obciążeniem, dlatego maluszki obciążenie dla was to maksymalnie butelki o pojemności 0,33 l. :). Czyli ćwiczycie wytrzymałość:))) A oto kilka ćwiczeń z przyborami, którymi będą butelki z wodą lub sztangielki. I w butelkach i sztangielkach da się regulować obciążenie, co jest bardzo ważne! Obciążenie regulujemy zależnie od swoich możliwości lub rodzaju treningu. Jeśli chcemy ćwiczyć siłę, to ćwiczenia wykonujemy w 3 seriach po maksymalnie 5 do 10 powtórzeń ale tak żeby ostatnie powtórzenia było nam ciężko wykonać. Natomiast jeśli chcemy ćwiczyć wytrzymałość obciążenie dostosowujemy tak żeby wykonać 5 serii po ok. 20 powtórzeń. Oczywiście pamiętamy o rozgrzewce, której przykład podaję w pierwszym filmiku. Pamiętajcie także o wyprostowanym tułowiu. POWODZENIA:) 3MAMY FORMĘ!:)

Opublikowany przez Macieja Grubskiego Czwartek, 2 kwietnia 2020

 

Opublikowany przez Macieja Grubskiego Czwartek, 2 kwietnia 2020

Opublikowany przez Macieja Grubskiego Czwartek, 2 kwietnia 2020

 

Opublikowany przez Macieja Grubskiego Czwartek, 2 kwietnia 2020

 

Opublikowany przez Macieja Grubskiego Czwartek, 2 kwietnia 2020